Jump to content

Czech order is recruiting new member(česká gilda přibírá nové hráče i ze slovenska)


Diha

Recommended Posts

Czech order is recruiting new member, preferably czech and slovak nation. --------------------- CZECH ORDER prijima novych clenov. Sme pohodova guilda aktivna na strane republiky zlozena z cz/sk hracov, tak nevahaj a napis ak sa chces pridat (whisper) mi Dihacz.

 

Rozhodně se u nás nudit nebudeš jsme totiž aktivní gilda, kde si všichni pomáháme.

Edited by Diha
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Čauko. Asi po 4ech letech jsem si to zase nainstaloval a na mesic zaplatil v nadeji, ze me to chytne. A samozrejme by se mi hodila nejaka podpora, protoze jsem bud vsecko zapomnel, anebo ani nikdy neumel :) Jen uz jsem po vsech tech letech online hrani ohledne guild docela opatrnej... Tak bych se chtel zeptat, jak na tom Czech order aktualne je? Hracska zakladna, prumerny vek (nejsem zvedavej na nactilety deti a jejich "ne asi", "omg lol" a podobny slovni prujmy), denni aktivita atd. Diky. Edited by Aeonwyen
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ahoj, snažíme se být co nejaktivnější....

 

takže: u nováčku zaměření v pomoci s příběhem, lov datacronu, pomoc s výbavou

 

pro endgame hráče je samozřejmost warzone, GSF, a lov čehokoliv WB, nebo dodělávání "achievementu" a hlavně OPS a to vše s pomocí komunikátoru a plně vybavenou flagshipou :)) , což znamená , že conqeust a aspoň udržení v top 10, je pro nás rutina stačí si vyhledat Czech Order :))

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, snažíme se být co nejaktivnější....

 

takže: u nováčku zaměření v pomoci s příběhem, lov datacronu, pomoc s výbavou

 

pro endgame hráče je samozřejmost warzone, GSF, a lov čehokoliv WB, nebo dodělávání "achievementu" a hlavně OPS a to vše s pomocí komunikátoru a plně vybavenou flagshipou :)) , což znamená , že conqeust a aspoň udržení v top 10, je pro nás rutina stačí si vyhledat Czech Order :))

 

Ahoj,

 

znie to mozno trochu sebecky ale snazim sa dokoncit achievmenty a chybaju mi DvsL bossy, co sa ukazuju vzdy ked vyhra Light alebo Dark side. Robite aj tychto? Su dost tazky ale potrebujem ich spravit, nemozem na to najst group ani na TRE serveri.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...